Akcesoria ogrodzeniowe Warszawa

Obejmy, śruby, zaślepki

W firmie Ogrodzenia Warszawa oferujemy szeroki asortyment akcesoriów ogrodzeniowych od renomowanego producenta. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby XXI wieku, a doświadczenie oraz potrzeby naszych partnerów biznesowych procentują coraz to nowszymi i wspanialszymi produktami.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju obejmy: dwustronne przelotowe i narożne, początkowe i końcowe. Oferujemy także bagnety, zaślepki, kapturki, wysięgniki do drutu kolczastego, klamry montażowe, avo-clip, zawijki, śruby hakowe, zamkowe, kleszcze do złączek typ W1-nylofor 3D, nakrętki zrywalne, przelotki z haczykiem, przelotki blaszkowe, z wkrętem, części pomocnicze, śruba mocująca, i wiele innych. Istnieje również możliwość wykonania formy i odlewu elementów ogrodzeniowych.

Nasze akcesoria do ogrodzeń cechują się ogromną trwałością i niezawodnością, a przede wszystkim znakomitymi parametrami. To pozwala utrzymać nam wysoką pozycję na polskim oraz zagranicznym rynku akcesoriów ogrodzeniowych. Dla klientów oznacza to, że mogą liczyć na najwyższy poziom obsługi klienta. Dostępne u nas produkty przekraczają powszechnie przyjęte standardy.

Wyróżniamy się naprawdę rozbudowaną ofertą. Asortyment obejmuje wiele różnego rodzaju akcesoriów do ogrodzeń – zarówno w kompletach, jak i samodzielnych zestawach. Współpracując ściśle z profesjonalnym producentem akcesoriów ogrodzeniowych jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe zlecenia. W ramach oferty możemy wykonać akcesoria dedykowane czy zapakować produkty w wymagany sposób.

Stawiamy na konkurencyjność we wszystkich aspektach. Dotyczy to także cennika – utrzymujemy najniższe możliwe ceny za najwyższą możliwą jakość. Zainteresowani naszymi akcesoriami do ogrodzeń powinni mieć też na uwadze organizowane promocje, a także rabaty dla stałych klientów. 

Gorąco zachęcamy do przyjrzenia się ofercie!